STAG purkstukai

Dujų purkštukai yra vienas iš pagrindinių elementų dujų įrangoje. Nuo jų tinkamo pasirinkimo priklauso ne tik variklio dinamika, bet ir dujų sanaudos, stabilus variklio darbas, sklandus persijungimas iš benzino į dujas. Dujų purkštukai privalo patikimai dirbti esant sunkiausiom sąlygoms ir ilgai tarnauti.
Valtek Type30

valtek30

Tai laiko patikrinti ir nebrangūs dujų purkštukai . Jie patikimai dirba , jų paprasta konstrukcija ir lengvas aptarnavimas. Deja ilgaamžiškumu jie nepasižymi. Tarnavimo resursas apie 40000km. Vėliau reikia keisti susidevejusias gumeles ir perkalbruoti specialiu prietaisu. Tačiau ši procedūra greita ir nebrangi.
OMVL-REG Fast

omvl-reg

Patikimi ir greiti ir nebrangūs dujų purkštukai. Pagaminti teflono pagrindu. Tarnavimo resursas apie 100000km. Vienas jų trūkumas , kad turi būti montuojami stati. O tai ne visada patogu montuoti, o kartais ir netelpa nesant pakankamai vietos tarp variklio ir variklio dangčio.
Barracuda

barracuda

Tai dujų purkštukai , kurių konstrukcija, gaminimo technologija ir techniniai parametrai labai panašūs į benzininius purkštukus. Rinkoje neseniai pasirode, tačiau gerų atsiliepimų sulaukę purkštukai. Tarnavimo resursas iki 200000km. Manau tai sėkminga Hana dujų purkštukų kopija.
Hana-2000

Hana2001e

Tai japonų konstruktorių gaminys. Dujų purkštukai , kurių konstrukcija, gaminimo technologija ir techniniai parametrai labai panašūs į benzininius purkštukus. Jau seniai pažystami ir tik gerų atsiliepimų sulaukę purkštukai. Tarnavimo resursas iki 200000km.