STAG kompiuteriai

STAG-4plius

Stag-4plius

Tai ypač kompaktiškas kontroleris turintis daug nustatymų ir reguliavimo galimybių. Jis skirtas visiems benzininiams iki 4 cilindrų varikliams. Tinka ir varikliams su turbinomis , ir Valvetronic varikliams (BMW), ir netgi rotoriniams varikliams. Taip pat jis dirba su sekvencinėmis, pusiau sekvencinėmis ir fullgroup sistemonis. Šiuo metu Stag-4plius turi atnaujinta programinę versija su papildomu grafiniu 3D žemelapiu, kurio dėka galima tiksliai nustatyti dujų įpurškimą priklausomai nuo variklio sukimosi greičio. Galima purkštukų pašildymo funkcija. Turi galimybe keisti dujų įpurškimo parametrus priklausomai nuo paduodamu į variklį dujų temperaturos. Dėka tikslaus dujų reguliavimo Stag-4plius atitinka išmetamų dujų EURO5 standartą.
Sutekiama garantija iki 3 metų: 2 metai nuo įrangos sumontvano dienos arba 3 metai nuo įrangos pagaminimo datos.
STAG-4ECO

Stag4eco

Tai supaprastinta Stag-4plius versija turinti mažiau reguliavimo galimybiu. Tinka visiems benzininiams iki 4 cilindrų varikliams. Aišku ir kaina jos mažesnė. Gamintojas rekomenduoja montuoti šią įranga į automobilius pagamintus iki 1994m.
Sutekiama garantija iki 3 metų: 2 metai nuo įrangos sumontvano dienos arba 3 metai nuo įrangos pagaminimo datos.
STAG-300 ISA2

stag_300_isa2

Tai kontroleris turintis daug nustatymų ir reguliavimo galimybių. Jis skirtas visiems benzininiams iki 8 cilindrų varikliams, varikliams su turbinomis , Valvetronic varikliams (BMW), rotoriniams varikliams . Taip pat jis dirba su sekvencinėmis, pusiau sekvencinėmis ir fullgroup sistemonis. Be visų fukcijų kurias turi Stag-4plius – pagrindinis šio kontrolerio privalumas , kad jame idiegta antros kartos intelektuali savireguliacijos sistema (ISA2). Pagrindinė ISA2 sistemos užduotis –tai automatiškai ir pastoviai keisti dujų įpurškimo parametrus . Paprasčiau aiškinant šis modulis pastoviai seka benzino ir dujų parametrus , ir esant netiksumams juos derina pats automatiskai. Pavyzdžiui esant žemesniems sukiams modulis pastebi kad dujų mišinys per liesas. Tada jis šiame diapazone pariebina mišinį iki reikiamos ribos. Taip jis idealiai suderina dujų mišinį visais variklio darbo rėžimais. Taip gerinamos dujų sąnaudomas ir variklio dinamiškumas. Stag-300 ISA2 turi atnaujintą programinę versiją su papildomu grafiniu 3D žemelapiu, kurio dėka galima tiksliai nustatyti dujų įpurškimą priklausomai nuo variklio sukimosi greičio. Galima purkštukų pašildymo funkcija. Turi galimybe keisti dujų įpurškimo parametrus priklausomai nuo dujų temperaturos paduodamų į variklį.
Dėka tikslaus dujų reguliavimo Stag-300 ISA2 atitinka išmetamų dujų EURO5 standartą.
Sutekiama garantija iki 3 metų: 2 metai nuo įrangos sumontvano dienos arba 3 metai nuo įrangos pagaminimo datos.
STAG-300 Premium

stag_300_premium

Šis kontroleris skirtas šiuolaikiškiausiems automobiliams, kurių techniniai reikalavimai reikalauja naudoti tokias funkcijas kaip autoadaptacija ISA2 , ir jungtis prie automobilio diagnostikos OBD2 ir EOBD (ne tik CAN) skaitmeninių linijų, kas leidžia dar tiksliau matyti, diagnozuoti ir koreguoti dujų įrangos darbą. Technologijos kurias turi ši elektronika leidžia itin tiksliai dozuoti kuro mišinį, kas užtikrina variklio ekonomiškumą ir dinamiškumą. Kontroleris skirtas visiems benzininiams iki 8 cilindrų varikliams, varikliams su turbinomis , Valvetronic varikliams (BMW), rotoriniams varikliams . Taip pat jis dirba tiek su sekvencinėmis, tiek pusiau sekvencinėmis ir fullgroup sistemonis. Dėka tikslaus dujų reguliavimo Stag-300 ISA2 atitinka išmetamų dujų EURO5 standartą.
Sutekiama garantija iki 3 metų: 2 metai nuo įrangos sumontvano dienos arba 3 metai nuo įrangos pagaminimo datos.
STAG-4 QBOX basic

stag_4_qbox_basic

Tai naujausias STAG firmos kurinys ir jis dar tobulinimas. Ateityje jis turetu pakeisti Stag-4plius ir Stag-300isa2 elektronikos kontrolerius. Šiuo metu jis jau yra prekyboje, bet kolkas jo galimybės yra mažesnės nei Stag-4plius įrangos.
Tačiau šiuo metu jo galimybės tobulinamas.
STAG 400DPI

stag_400_dpi 8cil

Šiuolaikškas elektronikos kontroleris skirtas automobiliams su tiesioginiu benzino įpurškimu (FSI,TSI,TFSI,DISI). Tiesioginio benzino įpurškimo varikliai nuo paprastų skiriasi tuo, kad juose yra aukštas kuro spaudimas ir purkštukai randasi ne įsiurbimo kolektoriuje, o variklio galvutėje. Anksčiau į šiuos variklius nebuvo galimybės montuoti dujų įrangos, bet STAG firma jau sukūrusi sistemas ir šiems varkliams. Deja ši sistema nėra universali. Kolkas sukurtos įrangos įrangos tik kai kurioms variklių grupėms, tačiau konstruktoriai dirba ir testuoja šias sistemas su kitais varikliais ir tikėkimės , kad automobilių sąrašas sparčiai plėsis. Šiuo metu yra galimybė montuoti dujų įranga į šiuos automobilius :