STAG dujų įranga

Mūsu servisas montuoja, remontuoja ir aptarnauja Lietuvoje gerai žinomos STAG firmos įrangas. Šios firmos įrangos pasižymi aukšta kokybe ,patikimumu ir prieinama kaina. Pagindiniai dujų įrangos komponentai, tai : dujų įrangos elektronikos kontroleriai, purkštukai, reduktorius, ir dujų balionas. STAG firma gamina įvairias dujų įrangos elektronikas , kurios gali buti komplektuojamos su įvairiais dujų purkštukais (valtek type30, omvl-reg fast, barracuda, hana ir kiti) ir įvairiais dujų reduktoriais (tomasetto alaska, tomasetto antartic, shark 1200, shark 1500, zavoli zeta ir kiti). Įrangos komplektacija gali būti labai įvairi priklausomai nuo jūsų norų, automobilio variklio charakteristikų ir kainos. Pagal tai jums rekomenduosime kokią pasirinkti dujų įrangos komplektacija.

Toliau apžvelkime šios įrangos komponetus:

Elektronikos kontroleriai.
Šiuo metu STAG siūlo ivairius dujų įrangos elektronikos kontrolerius , tokius kaip :

Visi paminėti kontroleriai yra patikimi ir tiksliai dirbantys. Renkantis dujų įrangos elektroniką svarbu žinoti į kokį automobilį ją norite montuoti. Į senesnius variklius, variklius be turbinos galima rinktis ir paprastesnę įrangą (Stag-4eco, Stag-4plius), i naujesnius ir šiuolaikiškesnius ir su turbina variklius rekomeduotume montuotis Stag-300ISA2.

Purkštukai.
Vienas iš pagrindinių dujų įrangos komponentų yra dujų purkštukai. Musų servisas gali pasiūlyti jums pasirinkti iš šių dujų purkštukų :

Visi jie patikimi ir laiko patikrinti purkštukai. Tačiau renkantis kuriuos iš jų montuotis, vėlgi svarbu žinoti į kokį automobilį ir kokių techninių savybių variklį juos montuosit. Silpnesniems varikliams tiks ir paprastesni Valtek ar Omvl-reg purkštukai, galingesniem siūlytumėm rinktis Barracuda ar Hana purkštukus.

Reduktoriai.
Stag dujų įranga taip pat gali komplektuotis ir su įvairiais reduktoriais:

Vėlgi renkantis kurį iš jų montuotis svarbu atsižvelgti i jūsų automobilio variklio charakteristikas.