Dujų įrangos montavimas, remontas, aptarnavimas

Mes esam autorizuotas firmų BRC ir STAG dujų įrangos servisas. Mūsu servisas tvarkingai ir kokybiškai sumontuos suskystintų dujų ( SND, LPG ) įrangą į jūsu automobilį ir suteiks visas įrangos gamintojų teikiamas garantijas. Atliks visus garantinisu ir pogarantinius remontus. Išrašys dokumentus reikalingus techninei apžiūrai ( TA ). Šioje srityje esame sukaupe didelę patirtį. Dirbame su gerai Lietuvoje jau žinomomis suskystintų dujų įrangomis , tokiomis kaip Italijos firma BRC ir vienu iš Lenkijos dujų įrangos lydere STAG. Naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas. Montuojame lietuviškus AB “ATRAMA” tiek toroidinius, tiek cilindrinius dujų balionus.

Dujų įranga plačiai paplitusi ir sėkmingai eksploatuojama Lietuvoje, nes ji leidžia sutaupyti nuo 40 iki 50proc. pinigų išleidžiamų automobilių kurui. Mitas kad suskystintos dujos ( SND, LPG ) gali sugadinti jūsų autmobilio variklį jau praeityje. Šiuolaikškos tiesioginio dujų įpurškimo įrangos (4 karta), sukonstruotos taip , kad dujų įrangos elektronika nuskaito visus jūsų benzinio variklio kompiuterio signalus ir pagal juos tisliai dozuoja dujas tiesiogiai kiekvienam cilindrui. Taip išsaugoma variklio galia ir dinamiškumas.

Dujų sąnaudos lyginant su benzino yra iki 15proc. didesnės lyginant su benzino sąnaudomis. Taip yra dėl to, nes dujų reikia maždaug 15proc. daugiau norint gauti tą pačią galią. Kuro sąnaudos labai priklauso ir nuo jūsų automobilio variklio savybių, ir nuo jūsų vairavimo stiliaus.

Prieš montuojant suskystintų dujų įranga svarbu žinoti tai kad jūsų automobilio variklio elektronika ir aukštos įtampos sistema dirba tvarkingai. Dujų įranga neišspręs jūsų automobilio elektronikos problemu. Ypač svarbi variklio aukštos įtampos sistema. Dujų mišinį uždegti yra sunkiau nei benzino. Esant netvarkingai aukštos įtampos sistemai variklis benzinu dar gali dirbti be problemu , bet dirbant dujomis atsiranda trukčiojimas. Ypač esant aukštesnei pavarai ir mažiems variklio sūkiams. Pirmiausiai rekomenduojame keisti žvakes. Problemai nepradingus teks keisti kitus aukštos įtampos komponentus, tokius kaip : aukštos įtampos laidai, uždegimo ritė (babina), paskirstymo dangtelis ar skriejikas.