Dujų balionai.

Musų servisas montuoja AB “Atrama“ dujų balionus. Galima rinktis ivairių diametrų tiek toroidinius, tiek cilindrinius dujų balionus. Šie balionai gaminami iš 4mm storio plieno , yra saugūs naudoti. Automobiliniai toroidiniai dujų balionai naudojami automobilių maitinimo sistemoje kaip talpa suskystintoms dujoms (SND, LPG) ir, kadangi jie yra rato formos, juos galima patogiai įtaisyti vietoje atsarginio rato, tokiu būdu sutaupant ribotą bagažinės tūrį. Be to, atsižvelgiant į konstrukcines automobilio ypatybes, jie yra gaminami tiek su vidiniu (skirtų montuoti vietoje atsarginio rato esančio bagažinėje), tiek su išoriniu (skirtų montuoti vietoj atsarginio rato, kuris yra kabinamas po automobiliu) dujų užpildymu (dujų užpylimo vamzdis yra arba vidinėje, arba išorinėje baliono dalyje).
Siekiant toroidinius balionus pritaikyti prie įvairių rato išmatavimų, jie gaminami nuo 35 l iki 92 l talpos. Montuojami kartu su apsauginiais vožtuvais, užtikrinančiais saugumą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cilindriniai dujų balionai yra gaminami įvairių tipų, kurie tarpusavyje skiriasi savo skersmeniu, ilgiu bei talpa. Gaminami nuo 35 l iki 92 l talpos. Balionai naudojami kartu su apsauginiais vožtuvais.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA